Úvod

Jmenuji se Blanka Festrmajerová a vítám Vás na mém webu věnovanému automatické kresbě, harmonizaci a naladění předmětů i osob.

Jednotlivé techniky, které nabízím v MENU lze kombinovat a propojit dle Vašich přání a potřeb.

Možná, že netušíte, co si pod pojmem Automatická kresba představit.

Stalo se Vám někdy,že třeba při telefonování jen tak mimovolně čáráte a pod rukou Vám vznikají zajímavé ornamenty a abstraktní obrázky? O ničem jste nepřemýšleli, vše vlastně vzniklo mimo rozum. Na podobném principu vznikají i obrázky kreslené automatickou kresbou.

Nejdříve se po krátké meditaci společně naladíme na svoji intuici (tzv. hladinu alfa). Potom už vše plyne samo. Pastelka kreslí a zpracovává různé situace a témata (harmonizaci, léčivé procesy aj.). Tyto obrázky pak u Vás doma jemnou energií pomáhají tak, aby Vám bylo dobře.

Technika harmonizačního ladění probíhá v klidné a příjemné atmosféře u mě doma (Praha 4 – Braník). Orientační čas je cca 1-2 hod. – záleží na situaci a potřebě. Také nabízím možnost zakoupení předmětů pro vlastní potřebu nebo jako originální dárky pro svou rodinu a přátele. Vše Vám mohu naprogramovat na různé situace a témata, která jsou pro Vás v tuto chvíli důležitá.

Po domluvě s Vámi společně doladíme vše tak, aby Vám harmonizace co nejlépe pomohla a bylo Vám dobře po těle i na duši.

V případě zájmu mohu „vyladit“ Vás, i Vaše děti – u kterých vše probíhá formou pohádky.

Nově mně také najdete na různých místech v Praze, kde pořádám skupinové harmonizační kurzy pro širší veřejnost (viz Kalendář akcí). Např. Pohodová maminka – pravidelný cyklus setkávání pro stávající i budoucí maminky v A-centru (Vítkova, Karlín, Praha 8).

Pokud máte chuť a láká Vás má nabídka, kontaktujte mně – KONTAKT.

Těším se na společné setkání.

Blanka

Mandalka s polodrahokami