Poznání sebe sama pomocí symbolů

Pohár života

Tato technika Vám pomůže uvědomit si co je pro Vás v životě důležité. Připravený „Pohár života“ si  naplníte pomocí kreslených přání až po okraj. Možná budete překvapeni, co všechno máte uloženo hluboko ve svém nitru, a že zdánlivé maličkosti jsou ve skutečnosti velmi důležité.

Strom splněných přání

Zdá se Vám, že se v životě nenaplňují Vaše touhy a očekávání? Nedaří se Vám splnit si svá přání? Myslíte si, že se Vám nic nedaří a ostatním kolem Vás naopak vše vychází tak, jak si přejí? Přijďte si nakreslit svůj strom splněných přání. Pomůže Vám uvědomit si co všechno se Vám v životě již podařilo.

Brána poznání

Tento kurz Vám pomůže poznat a pojmenovat v čem jste ve svém životě nespokojeni, otevřou se možnosti, jak přijmout, že vše nejde tak, jak bychom chtěli. Zároveň si uvědomíte své úspěchy, kterých jste v životě dosáhli a svoji vděčnost za vše, co máte.

Píseň mého srdce

Chcete se sladit se svým duchovním srdcem, mít radost ze života a dokázat žít naplno? Láká Vás pracovat se svou osobní energií a vyčistit si mysl? Přijďte poznat píseň svého srdce. Pomocí připraveného obrázku se spojíte se svým duchovním srdcem a budete spolu moci komunikovat.

Vědomá cesta

Zajímá Vás, proč jste na světě a jaký je smysl Vašeho života? Potřebujete pochopit, co se zde máte naučit? Nalezení odpovědí  na tyto otázky Vás čeká při putování svojí duchovní cestou. Její poznání vás povede k pocitu naplnění a poznání sebe sama.

Zvon ticha

Potřebujete nalézt svoji stabilitu a ukotvení? Chcete najít klid a mír uvnitř sama sebe?

Hledáte možnost ztišení se? Právě pro Vás jsem připravila kurz „Zvon ticha“.

Pomocí připraveného obrázku se dokážete spojit se svým vnitřním srdcem, najdete uvnitř sebe tiché místo, které Vás vyladí do příjemného psychického i fyzického stavu. Vše se prohloubí a ukotví zakreslením symbolů ticha, klidu a harmonie, které k Vám po prožité meditaci budou přicházet.

Zvon ticha
Strom splněných přání
Píšeň mého srdce
Pohár života
Brána poznání